Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Контролери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мережеві контролери, контролери доступу


Створюючи систему безпеки на якомусь об'єкті, обов'язковою частиною буде охоронне обладнання для контролю та управління доступом на цьому об'єкті. Так цілком очевидно, що будь-які дії зловмисників можуть бути здійснені тільки тоді, коли ці люди знаходяться на території об'єкта. А система контролю та управління доступом і є тією перешкодою, яка може перекрити зловмисникам доступ до об'єкта.

Так системи контролю та управління доступом (СКУД) можна встановлювати на будь-якому об'єкті, починаючи від квартири чи будинку і до великих підприємств та величезних територій заводів.

В основі функціонування всіх СКУД лежать контролери. Вони є своєрідною ключовою ланкою в цій системі.

Так якщо розглядати саму елементарну систему контролю доступу в квартирі у вигляді домофону, то в даному випадку використовується локальний контролер, який отримує дані з пропуску (ключа) та подає сигнал про відкриття дверей. При цьому не відбувається реєстрації події, неможливо подивитися на комп'ютері дані про доступи і т.д.

При побудові великої системи контролю та управління доступом на об'єкті використовуються мережні контролери.

Мережеві контролери для систем керування доступом можуть отримувати сигнали від певної кількості зчитувачів або клавіатур, і це є важливою технічною характеристикою при виборі контролерів для вашої СКУД. Так поширеними є мережеві контролери на 32 і 64 зчитувачів/клавіатур.

Сам зовнішній вигляд мережевого контролера є щось на зразок комп'ютерної плати, обладнану одним або декількома джерелами безперебійного живлення і розміщених у металевому корпусі для того, щоб його можна було закріпити в зручному для користувачів місці.

До мережних контролерів систем управління доступом підключаються всі інші пристрої цієї системи: зчитувачі, клавіатури, охоронні датчики, інтерфейсні модулі та інше додаткове обладнання.

Також важливою функціональною характеристикою мережевих контролерів для систем управління доступом є розмір бази даних контролера, тобто записана кількість перепусток для санкціонованого доступу. Так є контролери, які можуть записати на свою пам'ять лише тисячу власників карток доступу. Для обслуговування дуже великих об'єктів з величезним потоком людей необхідно використовувати мережевий контролер доступу зі збільшеною базою даних на 100 000 користувачів.

Основні технічні характеристики та ціни найрізноманітніших типів і моделей мережевих контролерів доступу ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Зазначимо, що для роботи мережевих контролерів потрібне спеціалізоване програмне забезпечення. Часто таке програмне забезпечення продається в комплекті з контролером і всією СКУД і створюється тим самим виробником.

Зараз популярними виробниками мережевих контролерів є компанії Smartec, Gate, Integrator, Wiegand, GeoVision, IronLogic, Parsec та інші.

Устаткування для систем контролю та керування доступом цих виробників ви можете купити в нашому магазині, а також замовити у нас встановлення не тільки мережевих контролерів доступу, але й усієї системи контролю та керування доступом.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо мережевих контролерів доступу і будь-якого іншого обладнання для сучасних СКУД ви завжди можете звернутися до наших фахівців, і отримає професійну консультацію у виборі, придбанні та встановленні мережевих контролерів доступу та всієї СКУД в цілому.

Ми виконуємо роботи з проектування та встановлення систем контролю та управління доступу на найскладніших об'єктах по всій території України. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

Вгору