Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Об'єктиви для камер відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Об'єктиви для камер відеоспостереження


Ті функції, які повинні виконувати камери відеоспостереження повністю і повністю залежать від того, як правильно вибрано об'єктив до камери. Характеристики та функціональні параметри об'єктивів визначають можливості відеокамер.

Якщо ми наведемо аналогію, що відеоспостереження це природне бажання людини спостерігати і завжди бачити те, що відбувається, то об'єктиви – це очі, за допомогою яких людина спостерігає. Саме тому так важливо правильно підбирати об'єктиви до камер і звертати достатньо уваги на те, які можливості вони мають.

У нашому інтернет-магазині ми надаємо можливість вибору об'єктивів для відеокамер спостереження серед дуже широкого товарного асортименту найрізноманітніших виробників: InterVision, Atis, Vision Hi-Tech, Avtech, HIKVISION, Infinity, KT&C, Qtum, Z-BEN, Axis, Brickcom, Dahua , CNB, STS, Evidence, SAMSUNG, Panasonic, Twist, Computar, Fujinon та Spacecom.

В основі роботи об'єктивів до камер відеоспостереження лежить принцип людського ока. Об'єктив збирає світловий потік і системою оптичних лінз передає світло до точки фокуса, після чого на матрицю камери. Матриця відеокамери перетворює світло на електричний сигнал з подальшим здійсненням формування зображення. Фокус камери є головним параметром об'єктива, оскільки від фокусної відстані залежить кут огляду камери. Ми отримуємо широкий кут огляду камери, якщо фокусна відстань коротка, і навпаки.

Якщо розглядати фокусну відстань камер, можна виділити такі типи об'єктивів:

- ширококутні об'єктиви (для приміщень);

- вузькокутні об'єктиви (для відкритих просторів);

- з кутом огляду від 30° до 70° (відстань зйомки до 10 метрів).

Найбільш популярною є наступна розбивка на типи об'єктивів для відеоспостереження:

»  Монофокальний об'єктив – з постійною фокусною відстанню;

»  Варифокальні об'єктиви (варіооб'єктиви) - зі змінною фокусною відстанню, яка регулюється в ручну;

»  Трансфокаторні об'єктиви – зі змінною фокусною відстанню, яка регулюється автоматично (моторизовані zoom-об'єктиви).

Природно, найбільш затребуваними на ринку відеоспостереження зараз є камери з вбудованим трансфокаторним об'єктивом. Вони використовуються для повної деталізації зображення та найчастіше разом із поворотним механізмом камери.

Також слід розглянути такий технічний параметр об'єктивів як діафрагма. Діафрагма регулює кількість світла, що проходить через об'єктив на матрицю. Так від ступеня відкритості діафрагми залежить, яка кількість світла попадатиме на матрицю відеокамери. Наприклад, якщо потрапляє дуже багато світла на матрицю, діафрагма зменшує відносний отвір і зображення виходить не засвіченим. Або ж ви можете зіткнутися із ситуацією, коли недостатня кількість світла в приміщенні і тоді діафрагма розширює відносний отвір і зображення стає світлішим.

Таким чином, залежно від технічних параметрів діафрагми, об'єктиви ділять на такі типи:

-   Об'єктиви з ручним регулюванням діафрагми. Такі об'єктиви раціональніше ставити на об'єкті з постійною освітленістю, виставивши при цьому оптимальний проміжок.

-   Об'єктиви з автоматичним регулюванням діафрагми – автодіафрагмою. Такі об'єктиви раціональніше ставити на об'єкті з мінливою освітленістю, коли рівень освітленості визначається відповідно до сигналу, що подається з камери.

-   Об'єктиви з фіксованою діафрагмою.

-   Об'єктиви без діафрагми.

Також виходячи із зазначеного маркування виробників об'єктиви за способом керування автодіафрагмою можна розділяти на такі види:

• DD (Direct Drive) - управління діафрагмою постійним струмом. У цьому випадку, збільшити або зменшити відносний отвір, «вирішує» відеокамера, виходячи з кількості світла, що потрапляє на матрицю і повідомляє об'єктиву відповідний сигнал.

• VD (Video Drive) - «інтелектуальне» керування діафрагмою.

Об'єктиви VD дорожчі ніж DD, оскільки в них є додатковий модуль, який визначає кількість світла, що проходить через відносний отвір.

Зазначимо, що дуже функціональними є трансфокаторні об'єктиви з ІЧ-корекцією, які здатні автоматично підлаштовувати фокус відповідно до зміни ступеня освітленості. Вони використовуються в камерах відеоспостереження "день-ніч".

Також об'єктиви можна розділяти за типом кріплення. Існують типи об'єктивів C/CS, M12 і M13, і фактично вони просто позначають різьблення кріплення об'єктиву до камери. Також зовсім недавно почалося виробництво об'єктивів з новим різьбленням М7. Викликано це все більшою популярністю мініатюрних камер з маленькими об'єктивами, відповідно виробники відеообладнання та оптики відразу зробили для них відповідні об'єктиви. Незабаром, можливо, будуть проводитися об'єктиви з ще меншим розміром різьблення.

Також існують об'єктиви Pin-hole для камер прихованого відеоспостереження з винесеною зіницею. В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" ви зможете знайти всі ці типи об'єктивів для камер відеоспостереження, що задовольняє найрізноманітніші запити.

При виборі об'єктивів для камер відеоспостереження користувачі часто стикаються з тим, що різновидів об'єктивів занадто багато. Мабуть, скільки технічних характеристик об'єктивів, така кількість та їх видів. Проте ви завжди можете звернутися до наших консультантів та отримати професійну консультацію щодо вибору об'єктивів для камер охоронного відеоспостереження.

Купуючи в нашому інтернет-магазині об'єктиви для відеокамер ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. І таким чином наші товари доступні для всіх з будь-якого місця України. Для більш детальної інформації потрібно перейти до розділу ДОСТАВКА на сайті.

Варто зазначити, що об'єктиви це не просто ще одна складова відеокамер, це той елемент, який дозволяє в рази розширювати функціональні можливості не тільки камер, а й системи відеоспостереження в цілому. Адже саме функціональні можливості об'єктивів дозволяють виконувати найскладніші завдання охоронного відеоспостереження та систем безпеки.

Вгору