Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Зчитувачі, картридери


У сучасних системах контролю та управління доступом важливе місце займають зчитувачі чи рідери.

Зчитувачі – це невід'ємний елемент СКУД. Саме зчитувачі дозволяють організувати доступ до приміщень, що охороняються.

Зчитувач - це той прилад, який зчитує інформацію з пропуску або ключа для того, щоб можна було її порівняти з наявною в базі даних і дозволити доступ або відмовити в ньому.

Зчитувачі або рідери - це прилади читання карт з магнітною стрічкою або чіпом.

Найчастіше зчитувачі мають невеликий розмір і вішаються на стіну при вході так, щоб користувачам було зручно прикладати до них свою перепустку або картку.

Зчитувач являє собою механізм, який подає сигнал для відкриття вхідних дверей або турнікету в приміщення.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання та спеціальні пристрої для систем контролю та управління доступом і в тому числі найрізноманітніших зчитувачів і рідерів. Все, що вам потрібно зробити, це оформити замовлення на нашому сайті або ж зв'язатися з нашими менеджерами і вони допоможуть вам підібрати все необхідне обладнання.

Наша компанія займається не тільки продажем зчитувачів та рідерів для систем контролю доступу, а й надає послуги з встановлення, підключення та налаштування зчитувачів будь-якого виду.

Усі зчитувачі можна поділити на кілька типів, які ми зараз розглянемо.

Proximity-зчитувачі - зчитують спеціальний код з проксіміті-карт. За такого зчитування відбувається передача унікального коду на спеціальний контролер. Проксіміті-зчитувачі використовуються як для зчитування інформації з карт, так ідентифікації користувачів, так і для певних дій всієї системи контролю доступу.

Використовуючи проксіміті-рідери у системі контролю доступу, користувачі отримують простий, але дуже функціональний інструмент керування доступом.

Після встановлення проксіміті-читачів стає можливим автоматичне відкриття вхідних дверей, турнікетів, різних замків. Так в офісних центрах проксіміті зчитувачі просто незамінні і на сьогоднішній день вони набули масового поширення в офісних системах безпеки.

Головною перевагою проксіміті-зчитувачів є те, що вони забезпечують оперативність за рахунок безконтактного зчитування та дуже зручні у використанні.

Для точної ідентифікації людей використовуються зчитувачі відбитків пальців. Біометричні зчитувачі читають фактуру пальців людей і порівнюють ці дані із записаними в базі пристрою. Зчитувачі відбитків пальців використовують у тих організаціях та об'єктах, де необхідні підвищені заходи безпеки та точного контролю.

Зазначимо, що зараз на ринку з'явилася велика кількість недорогих моделей біометричних зчитувачів, і вони почали широко поширюватися серед звичайних компаній та офісів. В офісному центрі це дуже зручно, оскільки офісні співробітники вже не зможуть передавати свої перепустки один одному.

Ще існують зчитувачі спеціальних ключів. Такими ключами можуть бути ключі таблетки із металевою поверхнею. Зчитувач ключів читає код, записаний на ключ Touch Memory, і передає його на контролер. Такі коди записуються в чіпи ПЗП та в пам'ять мікросхеми зчитувача, і після їхнього дотику відбувається порівняння кодів. Зчитувачі ключів широко використовуються в домофонних системах. Так майже кожен житель стикається з тим, що в під'їзд необхідно заходити використовуючи ключ-кнопку Touch Memory.

Зчитувачі магнітних карт дозволяють використовувати в системах контролю та управління доступом пластикові карти з магнітною смугою. Картридери зчитують дані з магнітних смуг або мікросхем SMART. Ці зчитувачі магнітних карток використовуються для поширення електронних грошей, підвищення їхнього обороту. Так стаючи користувачем банківських послуг, ви купуєте пластикові картки з магнітною стрічкою або вбудованим чіпом.

Такі магнітні зчитувачі карток використовуються на касах супермаркетів, торгових магазинів та розважальних центрів. Самі по собі зчитувачі карток дуже зручні, прості та швидкі. Зчитувачі магнітних карток значно прискорюють обробку великих потоків людей.

У готельних комплексах чи готелях люди часто стикаються з новими типами зчитувачів, а саме зчитувачі-кишені. Зчитувачі-кишені дозволяють визначати присутність або відсутність карти в ньому і вже на основі цих даних передаються сигнали для управління пристроями в приміщенні.

Зчитувачі-кишені є не тільки інструментом системи контролю доступу та безпеки, а й елементом системи розумний будинок. Так використовуючи зчитувачі присутності карток можна налаштувати управління автоматикою в приміщенні: якщо картки немає в зчитувачі кишені, то в приміщенні автоматично відключається електрика, або опалення, або кондиціонер.

У нашому інтернет-магазині представлені зчитувачі та рідери найпопулярніших виробників: Atis, Integrator, Rosslare і Viatec.

Ви можете оформити замовлення у нашому інтернет-магазині та скористатися послугою адресної доставки по всій території України.

У разі виникнення будь-яких питань у виборі зчитувачів, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів, і вони із задоволенням нададуть вам професійну консультацію в цьому питанні.

Більш того, ми не тільки продаємо обладнання для систем контролю та управління доступом та зчитувачі, а й встановлюємо його. Так ви можете звернутися до нас із завданням проектування, створення та встановлення системи контролю доступу на вашому об'єкті.

Ми виконуємо проекти зі встановлення сучасних СКУД та їх окремих елементів у таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ.

Вгору