Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Speed Dome, поворотні PTZ-відеокамери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Поворотні камери Speed dome


Ринок відеоспостереження настільки широкий, що можна знайти найрізноманітніше обладнання. Так нещодавно на ринку з'явилися поворотні камери, які дозволяють вирішувати додаткові завдання у відеоспостереженні.

Поворотні камери відеоспостереження володіють таким додатковим функціоналом як зміна кута нахилу та повороту об'єктива камери. А також основна відмінність поворотних відеокамер від стандартних полягає в тому, що такі камери керовані за допомогою пульта управління або відеореєстратора.

Поворотні камери найчастіше поділяють на стандартні поворотні камери, на Speed Dome - швидкісні поворотні камери і поворотні камери з трансфокатором. Ця розбивка дуже плаваюча, тому що виробники такого обладнання постійно покращують свої розробки та швидкість роботи поворотних камер щоразу збільшується. Так на ринку зараз представлені і швидкісні та високошвидкісні поворотні камери.

Найчастіше поворотні камери мають форму бані або невеликого циліндра. Якщо розглянути структуру поворотної камери, то можна побачити, що вона складається з поворотного механізму та об'єктива, що знаходяться під прозорим пластиковим куполом, що створює ефект захисного механізму від зовнішніх впливів та надає камері естетичного дизайну. Оптичний модуль поворотної камери може повертатися на 180° у вертикальній площині та 360° у горизонтальній. Таким чином, дійсно можна охопити огляд навіть за великою площею приміщення.

У багатьох поворотних камерах є додаткова функція зуму, і таким чином, користувач може керувати картинкою запису, наближаючи або віддаляючи зображення. Такі камери називаються поворотні камери з трансфокатором.

Це найбільш застосовно в тих випадках, коли необхідно не просто збільшувати картинку того, що відбувається, а коли потрібно спостерігати за кимось, стежити за його рухами повертаючи об'єктив камери і збільшуючи те, що відбувається. Поворотні камери з трансфокатором забезпечують кероване відеоспостереження з можливістю отримувати великі зображення найважливіших подій на об'єкті, що охороняється.

Багато користувачів вибирають поворотні камери з трансфокатором, оскільки тільки вони зможуть вирішувати специфічні завдання, поставлені перед системою відеоспостереження. Наприклад, у супермаркеті керуючому важливо знати, який саме товар співробітники виносять зі складу, або ж на паркуванні якоїсь серйозної установи необхідно відстежувати, де паркуються машини і хто в них приїхав.

Насправді з погляду охорони та безпеки існує величезна кількість об'єктів, де детальне відеоспостереження дуже важливе. Саме це і забезпечують поворотні камери відеоспостереження.

Також можна зустріти випадки, коли поворотні відеокамери використовуються без керування та працюють автоматично за заданим режимом дії. Таке можна зустріти у разі забезпечення безпеки на великих маловідвідуваних об'єктах, де поворотна камера просто показуватиме ситуацію і те, що відбувається в цілому.

У нашому онлайн-магазині представлений широкий вибір Speed dome камер і поворотних відеокамер з трансфокатором найрізноманітніших виробників: Everfocus, VidStar, Lilin, InterVision, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Avtech, HIKVISION, Rainbow, D-link, Infinity, KT&C , LAICE, Optivision, Praxis, Qihan, Qtum, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, CNB, STS, Evidence, Linovision, SAMSUNG, Panasonic.

Також ви можете придбати не тільки окремі поворотні камери, а замовити готовий комплект відеоспостереження для самостійної установки своїми руками, що складається з декількох поворотних камер. Так наші фахівці допоможуть вам підібрати готове рішення для відеоспостереження з необхідною кількістю поворотних камер та проконсультують як просто та швидко встановити таку систему на своєму об'єкті.

Щоб отримати більше реальності про те, як відбувається процес встановлення Speed dome відеокамер, передбачаємо вам переглянути наступний відеозапис. Ви побачите як відбувається монтування поворотних камер і можливо прийми рішення встановити готовий комплект відеоспостереження з поворотними камерами своїми руками.

Поворотні камери SPEED DOME можуть керуватися відеореєстраторами, але зручніше і ефективніше робити це за допомогою пульта управління з джойстиком. Такий пульт дуже функціональний для керування камерою, ним можна керувати рухом кількох об'єктивів поворотних камер.

На пульті управління є високочутливий джойстик, який здатний змінювати положення камери та швидкість повороту, також можна задавати шаблон руху.

Відеореєстратори можуть керувати як аналоговими поворотними камерами, і мережевими ip-камерами. Залежно від того, як відбувається керування поворотною камерою, можна виділити кілька способів керування: використовуючи клавіатуру відеореєстратора, використовуючи мишу (якщо клавіатура відсутня) або використовувати обидва варіанти.

Як додаткове обладнання для поворотних камер на ринку можна знайти велику кількість кріплень і кронштейнів, які дозволяють встановлювати камери в максимально вигідному положенні. Часто кронштейн для поворотних камер іде у комплекті при придбанні.

Також поворотні камери відеоспостереження мають таку функцію, як можливість миттєвого повернення в встановлене положення камери. Так в пам'яті поворотних камер може зберігатися різна кількість фіксованих положень для зйомок і є камери, в яких це число сягає 256 положень.

Також сучасні поворотні камери мають роботизовані функції, при яких в камері записуються послідовно дії оператора зміни кута огляду і повороту об'єктива, а також зуму і з заданою періодичністю камера може їх виконувати.

У використанні поворотних камер спостереження використовується такий процес як туринг (Touring) або тури (Tour), який полягає в автоматичній дії камери виконувати ряд заданих команд. Це досягається шляхом використання протоколів для приймача телеметрії у камері. Найчастіше виробники поворотних камер створюють власні протоколи, але також передбачається можливість використання інших не оригінальних виробників.

Так зараз на ринку великої популярності та масовості набули протоколи виробника Pelco за рахунок своєї відкритості та доступності. Також багато виробників поворотних камер передбачають можливість використовувати в роботі з поворотною камерою кілька протоколів - Pelco, Samsung, Panasonic або інші.

Найсучасніші поворотні камери на ринку відеоспостереження – це PTZ-камери. PTZ з англійської абревіатури розшифровується як Pan, Tilt і Zoom, тобто панорамування, нахил, масштабування. PTZ-камери передбачають можливість обертання по горизонталі, вертикалі та керування об'єктивом.

PTZ-відеокамера - це інтегрована відеокамера зі швидкісним поворотним механізмом і Zoom-об'єктивом. Саме завдяки цим функціональним можливостям сучасні PTZ-камери з легкістю замінюють кілька звичайнісіньких камер відеоспостереження.

Таким чином, коли користувач хоче знайти найкращі камери для відеоспостереження, то найчастіше вибір падає на PTZ-камери з безперервним панорамуванням/нахилом/зумом з надійним високошвидкісним точним контролем PTZ, роздільною здатністю до HDTV 1080p і 36-кратним оптичним зумом2 °, яка забезпечує спостереження в режимі 24/7 і працює з використанням мережі Інтернет. Для когось це може здатися фантастикою, але такими є реалії відеотехнологій у наш час.

Високошвидкісні PTZ камери також можуть виконувати такі фантастичні функції як роботизований обхід маршруту охорони, оповіщення охоронної сигналізації при виявленні стороннього звуку за рахунок наявності двостороннього аудіоканалу. Також PTZ камери можна встановлювати в будь-якій частині приміщень, так як спеціальні кронштейни забезпечують можливість стельової або настільної або настінної установки.

Відеокамери Speed Dome набувають величезної популярності на ринку безпеки, оскільки на даний момент вони включають максимально можливі і необхідні функції для камер спостереження. Ви можете переглянути відеоогляд сучасної високошвидкісної PTZ камери від виробника D-Link. Такі функціональні можливості камери не залишають байдужим жодного користувача:

Поворотні камери з трансфокатором і в комплекті з пультом управління – це саме той інструмент безпеки, який відповідає найвищим вимогам професійних систем відеоспостереження.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити поворотні камери відеоспостереження в Києві, або ж замовити послугу доставки обладнання по Україні.

Вгору