Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Відеоглазки, відеокамери в двері

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Відеоглазок та відеокамери в двері

Контролювати вхідні двері, не привертаючи при цьому додаткової уваги, можна за допомогою дверного відеоглазка. Дверні відеоглазки - це просте рішення для безпеки вашої квартири. Відеоглазки швидко набули популярності завдяки своїй простоті установки і схожості зі звичайними дверними вічками.

Дверні відеоглазки можуть бути повністю ідентичними звичайному вічку в дверях і таким чином вважатися прихованими. Приховані відео глазки дозволяють спостерігати за тим. що відбувається перед вашими дверима, не привертаючи увагу до себе. Візуально такий пристрій не відрізняється від вічка.

Сучасні відеоглазки все частіше перетворюються на мережеві відеодзвінки як то автономна виклична відеопанель з вбудованим WiFi модулем. Такі пристрої дозволяють переадресувати відеодзвінок з камери на мобільний пристрій (смартфон, планшетник) на платформах IOS і Android, після чого можна поговорити з відвідувачем і при потребі сфотографувати його, записати відео.

Сучасні технології дозволили створити кілька варіантів відеоглазків. Так найпростіші пристрої це GSM відеоглазки з монітором для відображення відео. Найчастіше такі глазки можуть працювати в декількох режимах:
 - Голосовий виклик
 - Відправлення SMS
 - Відправлення MMS
Кожен з варіантів роботи GSM вічка базується на зв'язку користувача з глазком по мобільному телефону. Наприклад, при натисканні відвідувачем на дзвінок встановлюється зв'язок з телефоном користувача. Таким чином при дзвінку відвідувачем у ваші двері виклик переадресовується на ваш телефон. Завдяки вбудованому gsm модулю в відеоглазок ви можете зателефонувати на нього і в режимі реального часу послухати, що відбувається біля вашої квартири.

Також GSM відео глазки забезпечують можливість отримувати фотознімки у вигляді MMS на ваш телефон, як тільки відвідувач натискає кнопку дзвінка біля ваших дверей. Завдяки вбудованій карті пам'яті microSD, дверні відео камери можуть проводити автоматичний запис відео або фото при русі або при натисканні на дзвінок.

Більш сучасні варіанти дверних вічок це Wi-Fi IP відеоглазки. Так за допомогою дверного Wi Fi відеоглазка ви можете віддалено поспілкуватися з відвідувачем. Дані пристрої представлені у вигляді Wi-Fi відеодзвінків з підключенням до мережі інтернет. Так вай фай модуль дозволяє користувачам віддалено заходити онлайн на вбудовану камеру і переглядати все, що відбувається біля дверей на своєму смартфоні. Wi-Fi відео дзвінок - це свого роду дверний глазок з ip камерою.

Вгору