Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Сигналізація

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Охоронні системи та сигналізації

 

Проблеми безпеки для багатьох людей стають першочерговими завданнями їхнього виживання. Усі проблеми із забезпеченням безпеки вирішуються за допомогою охорони.

Так охоронні системи стали настільки поширеними, що ні в кого вже не дивує наявність відеокамер або охоронних датчиків в офісі або будинку. І саме розвиток сучасних технологій у сфері телекомунікацій, передачі даних та телебачення уможливили таке широке поширення охоронних систем з їх інноваційним обладнанням.

З кожним днем для людей стає все більш очевидним значення охоронних систем та використання надійного охоронного обладнання. За допомогою надійної охоронної системи людина може не тільки убезпечити себе і своїх близьких, а й уберегти своє майно.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає своїм клієнтам послуги з проектування, встановлення та настроювання систем охорони на будь-яких об'єктах. Зверніться до наших менеджерів, і ми допоможемо вам створити надійну та ефективну охоронну систему для вашого будинку чи офісу.

Зазначимо, що розвиток охоронних систем так далеко зробило крок, що зараз вже користувачі набувають не просто системи обладнання, що забезпечує охорону, а повний комплекс приладів для комфортного існування. Це включає і повний контроль того, що відбувається на об'єкті, і абсолютна автоматизація пристроїв і приладів, і елементи системи розумний будинок.

Зараз на ринку безпеки представлений такий широкий вибір найрізноманітнішого обладнання для охоронних систем і повністю готових комплектів охоронних систем, що ні в кого навіть не виникає труднощів для того, щоб створити охоронну систему самостійно. Так і в магазині представлені готові рішення охоронних систем для встановлення своїми руками.

Покупці можуть звернутися до наших менеджерів з усіма питаннями щодо готових комплектів охоронних систем. Ми завжди надамо якісну консультацію та підкажемо тонкощі в установці найрізноманітніших систем охорони.

Залежно від об'єкта, на якому планується встановити охоронну систему (квартира, будинок чи велику офісну будівлю), виділяють прості та комплексні охоронні системи. Встановлення масштабних комплексних систем охорони слід доручати фахівцям.

Комплексна охоронна система будь-якого об'єкта повинна включати головні складові, що забезпечують всебічну безпеку:

- ¦Відеоспостереження

- ¦Охоронну сигналізацію

-  Пожежну сигналізацію

-  Контроль та управління доступом

Наразі сформувалося дві різні думки людей щодо охоронних систем, одні асоціюють їх лише зі службами охорони та безпосередньо центральним пультом реагування, а інші – тільки з датчиками охоронної сигналізації.

Зазначимо, що виробники сучасних охоронних систем намагаються створювати багатофункціональні пристрої, які забезпечують автоматизацію всіх процесів на об'єкті. Так у нашому інтернет-магазині представлені охоронні сигналізації найкращих виробників та ознайомившись з їх функціональними можливостями, користувачі можуть відразу побачити яку багатофункціональність вони забезпечують:

»  Охоронні сигналізації Ajax

»  Охоронні сигналізації Jablotron

»  Охоронні сигналізації Optex

»  Охоронні сигналізації Texecom

»  Охоронні сигналізації Visonic

»  Охоронні сигналізації Страж

»  Охоронні сигналізації LifeSOS

Зазначимо, що користувачі можуть задавати необхідний рівень захисту для свого об'єкта, і відповідно до цього визначаються елементи охоронної системи. Також на ринку представлений такий широкий вибір охоронних систем, що відрізняються за функціональними можливостями, за технічними характеристиками, за виробниками, що покупці завжди можуть знайти те, що потрібно саме їм.

Сучасні охоронні системи є автоматизовані пристрої визначення різних загроз і порушень, і навіть оперативне реагування ними.

Технічні пристрої охоронних систем швидко визначають несанкціоноване проникнення на об'єкт, що охороняється. Після цього відбувається встановлене повідомлення про небезпеку. Так охоронні системи можуть інформувати власника об'єкта про тривогу, або викликати охоронну службу для оперативного захоплення.

Ми встановлюємо охоронні системи на різних об'єктах: у квартирі або будинку, дачі та котеджі, магазині, офісі та підприємствах. Якісні охоронні системи захистять вас від будь-яких спроб незаконних дій сторонніх осіб.

Мабуть, найбільш базовими елементами охоронних систем є охоронні сповіщувачі або датчики. У нашому магазині представлений широкий вибір датчиків для охоронних систем:

»  Датчики розбиття скла

»  Датчики відкриття дверей/вікна (геркони)

»  Датчики вібрації

"  Датчики руху

»  Ультразвукові датчики

»  Ємнісні датчики

»  Інфрачервоні датчики.

Залежно від технології передачі сучасні охоронні системи діляться на провідні охоронні системи та бездротові охоронні системи.

Наразі дуже популярними стають охоронні GSM системи. Вони максимально зручні для користувачів та здійснюють постійне інформування власників об'єктів по телефону. Найчастіше їх використовують для домашньої охорони та забезпечують повний контроль будинку чи квартири. Саме завдяки такій неймовірній мобільності їх часто називають мобільними або стільниковими охоронними системами.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» реалізує на ринку найкраще охоронне обладнання від різних виробників: Viasonic, ІПК, Matrix, LifeSOS, Bosch Security Systems, Panasonic, OPTEX, Siemens, Страж, Оріон, Jablotron та інші. Більше того, ми не тільки продаємо обладнання для охоронних систем, а й встановлюємо їх. Наша компанія встановлює охоронні системи під ключ будь-якої складності.

У каталогах нашої продукції користувачі можуть вибрати найкраще обладнання для охорони. Якщо у вас виникнуть питання - Ви можете не замислюючись звертатися за консультацією до наших менеджерів. Вони будуть раді допомогти кожному.

 

Вгору