Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Пульти приймально-контрольні, централі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Пульти приймально-контрольні, централі.


У роботі будь-якої охоронної чи пожежної сигналізації використовуються приймально-контрольні прилади. Прийомно-контрольні пульти – це центральний пристрій охоронної системи, від сюди і загальноприйнята назва – централі.

Як і все сучасне обладнання для систем охорони та безпеки, приймально-контрольні пульти можуть бути як провідними, так і бездротовими, залежно від того, яке використовується обладнання.

Прийомно-контрольні пульти чи централі – це серце систем охоронної сигналізації. Такі ППК лежать в основі будь-яких сигналізацій для різних об'єктів: будинку або квартири, заміського котеджу або дачі, офісів, магазинів і складів, підприємств і заводів та інших.

Централі виконують кілька найважливіших функцій:

-   Забезпечують роботу всіх датчиків системи шляхом подачі до них електроживлення,

-   Приймають сигнали тривоги від датчиків,

-   Передають сигнали іншим системам безпеки (відеоспостереження, пожежогасіння).

- Приємно-контрольні прилади (ППК) забезпечують безперервну цілодобову роботу сповіщувачів та всієї системи та завдяки цьому є основною ланкою системи охорони.

- ¦ Сучасні централі можуть формувати повідомлення про тривогу на підставі різних показників. Так це можуть бути сигнали "Пожежа", "Тривога", "Несправність", "Злом" і т.д.

Зазначимо, що яку б систему не встановили, чи то охоронною, пожежною чи охоронно-пожежною сигналізацією, основним та обов'язковим елементом системи завжди буде прилад приймально-контрольний (ППК).

Сучасні приймально-контрольні прилади являють собою не просто охоронно-пожежні централі, а й комплексні пристрої з функціями контролю доступу, «розумного будинку» та роботизованого управління.

Якщо розглядати систему охоронно-пожежної сигналізації для будинку, то в цьому випадку приймально-контрольний прилад системи при отриманні сигналу від датчиків про пожежу може включати автоматичну систему пожежогасіння в будинку, що забезпечує дійсно оперативні заходи усунення вогню у вашому будинку.

Більше того, сучасні моделі приймально-контрольних приладів оснащені функцією оповіщення власника системи на його мобільний телефон про те, що відбувається на об'єкті. Так можна налаштувати інформування власника шляхом надсилання повідомлень або дзвінка на телефон.

Більше того, багато моделей централей дозволяють користувачам самостійно задавати тексти тривожних SMS у різних ситуаціях. Це дуже зручно, тому що ви завжди будете в курсі того, що відбувається у вашому будинку, ви першим дізнаватиметеся про всі події будинку і прийматимете рішення, що з цим робити.

Ще однією корисною функцією централі є включення світлозвукового оповіщення про тривогу. Таку сирену можна запрограмувати для якихось конкретних подій, наприклад при злому. Потужна світлозвукова сирена справляє незабутній ефект на зловмисників і вони просто біжать стрімголов з вашої території.

Зазначимо, що функцій у сучасних централей для систем охоронної сигналізації дуже багато і, щоб ознайомитися з ними всіма, користувачам необхідно читати технічні інструкції щодо використання пристрою та системи охорони загалом. Якщо у вас виникли труднощі у виборі централей для вашої системи охоронно-пожежної сигналізації – зверніться до наших фахівців, вони завжди раді підказати потрібні поради щодо вибору та купівлі обладнання для охоронної сигналізації.

На ринку охоронного обладнання в Україні найпопулярнішими виробниками приймально-контрольних пультів або централей для систем охоронної та пожежної сигналізації є Артон, Страж, Visonic, Ajax, LifeSOS, Optex, Оріон, Texecom, ІнтТел та інші.

Все це обладнання ви можете купити в нашому онлайн-магазині, скориставшись послугою швидкої доставки по Києву або адресної доставки по всій території України.

Наша компанія займається не тільки реалізацією приймально-контрольних пультів для сигналізацій, а й установкою комплексних систем охорони та безпеки. Так саме у нас ви можете замовити проектування та монтаж усієї системи охоронної чи пожежної сигналізації.

Вгору