Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Відеокамери, камери відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Відеокамери. Камери відеоспостереження

Неможливо уявити існування системи відеоспостереження без відеокамер. Так, в основі будь-якої системи відеоспостереження лежать камери для спостереження. Відеокамери є і основою і головним інструментом для спостереження.

Залежно від того, як розвивався ринок відеоспостереження, відкривалися нові сфери застосування спостереження і не тільки охоронного, відповідно розвивалися і камери для відеоспостереження. Технічний розвиток камер в основному полягав у все більшому вдосконаленні якості зображення та зручності в користуванні. Так як зображення камери для відеоспостереження пройшли довгий шлях від аналогових, цифрових і до камер з високою роздільною здатністю зображення HD і Full HD, які передають реальні кольори і чітку картинку того, що відбувається на об'єкті.

У зв'язку з стрімким розвитком інтернету - масового поширення мережі у всіх можливих місцях та доступність кожній людині, технології відеоспостереження також розвивалися в цьому напрямку. Так для користувачів систем безпеки було дійсно важливо мати доступ до записів з відеокамер спостереження не тільки, перебуваючи вдома біля комп'ютера, а з будь-якого місця на Землі.

Таким чином, найпоширенішими і найпопулярнішими стали мережеві IP-камери для відеоспостереження. IP-камери є інструментом системи безпеки, який на даний момент задовольняє максимальну кількість вимог і потреб користувачів.

Самі по собі відеокамери спостереження є простими пристроями для запису і передачі відеосигналу. Природно, крім цих основних функцій відеокамери можуть мати велику кількість інших функціональних можливостей, таких як, наприклад, подача сигналу тривоги, детекція руху, здійснення аудіозв'язку, ідентифікація осіб і багато іншого.

Разом з тим, як стрімко розвивалися відеотехнології і зростав попит на камери для відеоспостереження, на ринку охорони та безпеки з'являлося все більше різних видів і типів камер різних виробників.

Сучасні камери відеоспостереження з їх якістю зображення та функціональними характеристиками використовуються вже не тільки в охоронному відеоспостереженні, а й у будь-якій сфері діяльності людини за потреби. Наразі люди вже звикли до того, що у більшості приміщень та місць ведеться відеоспостереження за тим, що відбувається. Так ні для кого не новинку побачити табличку «Ведеться відеоспостереження» навіть у самому здавалося б безпечному місці. Проте треба сказати, що саме така табличка та інформування про те, що ведеться охоронне відеоспостереження і примушує зловмисників залишати таку територію.

Зазначимо навіть, що деякі власники об'єктів примудряються встановлювати тільки муляжі камер відеоспостереження та справляє чудовий відлякуючий ефект на хуліганів.

До яких би хитрощів не вдавалися люди задля забезпечення своєї безпеки, все одно на даний момент найдієвішим способом залишається хороша комплексна система охорони та безпеки із сучасними камерами для відеоспостереження.


Саме завдяки наявності камер відеоспостереження забезпечується цілодобова безпека об'єкта, що охороняється. Камери відеоспостереження настільки універсальні, що підійдуть для встановлення на будь-якому об'єкті чи території.

Сучасні камери відеоспостереження здатні вирішувати кілька завдань одночасно:

- Оперативно запобігати незаконним діям зловмисників,
- Забезпечувати збереження майна,
- Надавати інформацію про все, що відбувається на об'єкті,
- Знижувати статистику крадіжок та нападів,
- Сигналізувати про небезпеку і передавати сигнал тривоги.

Наші спеціалісти надають повний аспект послуг із проектування систем відеокамер для клієнтів. Так ефективна система відеоспостереження на об'єкті повинна включати необхідну і достатню кількість камер різних видів.
Широкий асортимент відеокамер для спостереження в інтернет-магазині дозволяє клієнтам вибрати саме те, що їм потрібно. Всі товари на нашому сайті ми не тільки продаємо, а й встановлюємо.

Для більшої зручності клієнтів ми пропонуємо можливість купити готове рішення для відеоспостереження. Готові комплекти відеоспостереження призначені для самостійної установки користувачем і мають певну кількість камер. Зазначимо, що такі готові рішення для невеликих об'єктів дозволяють суттєво економити на проектуванні, монтажі та встановленні системи охоронного спостереження. Так наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібний готовий комплект охоронного відеоспостереження з достатньою кількістю мережевих камер і нададуть безкоштовну консультацію про те, як швидко встановити такий комплект на об'єкті.

Підбір окремих камер для відеоспостереження у нашому інтернет-магазині можна здійснювати самостійно. Усі камери для відеоспостереження у нашому магазині можна формувати на замовлення з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш докладної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете дуже широкий товарний асортимент найрізноманітніших камер відеоспостереження від відомих виробників: DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, Vitis, SmartVision, Vision Hi-Tech, D-link, Infinity, KT&C, LAICE, Optivision, Qihan, Z-BEN, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG, Panasonic, Twist, Lightwell, Avtech, HIKVISION, Rainbow, LuxRiot та багатьох інших.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" представлені камери відеоналюдіння найрізноманітніших категорій:

-  ip камери відеоспостереження (мережеві)
-  поворотні SpeedDome камери відеоспостереження
-  мініатюрні камери відеоспостереження
-  вуличні камери відеоспостереження (зовнішні)
-  безкорпусні камери відеоспостереження (модульні)
-  купольні камери відеоспостереження
-  відеокамери з трансфокатором
-  відеокамери без об'єктиву
-  відеокамери «день/ніч»
-  відеокамери PTZ


Головна спеціалізація інтернет-магазину компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це продаж камер для відеоспостереження. Саме тому на нашому сайті надано так багато відеокамер різних видів, типів і комплектацій. Ми стежимо за тим, щоб ціни на сайті були доступними та одними з найнижчих на ринку.

Всі якісні характеристики відеоспостереження в першу чергу визначаються тим, які камери використовується і які функціональні особливості вони мають. На сучасному ринку відеотехніки користувачі можуть вибирати серед багатьох моделей цілого ряду відеокамер. Щоб зробити правильну покупку камер відеоспостереження, необхідно в першу чергу визначити, які завдання ця камера буде виконувати.

У стандартному відеоспостереженні можна використовувати чорно-білі камери. Чорно-білі відеокамери записують монохромне зображення. Найкраще це підходить у тому випадку, коли немає необхідності в кольоровому зображенні та чіткості того, що відбувається.

Чорно-білі відеокамери мають вищу чутливість і вони ідеально підходять для погано освітлюваних приміщень. Ще одна перевага чорно-білих камер відеоспостереження в тому, що відео з таких камер займають значно менше місця на накопичувачах і серверах. Чорно-білі камери за вартістю дешевші за кольорові, і тому їх часто використовують при проектуванні варіанта бюджетного відеоспостереження.

Кольорові відеокамери створюють яскраву картинку того, що відбувається, дозволяють чітко бачити деталі. Сьогодні більшість користувачів купують виключно кольорові відеокамери, незважаючи на те на якому об'єкті їх використовувати. Це логічно, тому що кожен хоче бачити реальну картинку того, що відбувається, і спостерігати за цим як наживо.

Важливим моментом при покупці відеокамер є те, де буде встановлена камера: у приміщенні або на вулиці. Так камери відеоспостереження, що встановлюються в приміщенні, називаються внутрішніми відеокамерами і мають відповідну структуру і форму. Внутрішні камери відеоспостереження мають різні форми, дизайн та естетичність для інтер'єру приміщень.

Камери для роботи на відкритій території, тобто зовнішні відеокамери, мають особливий корпус із захистом від несприятливих умов погоди та будь-яких механічних впливів на вулиці. Вуличні камери комплектуються термокожухом, який можна придбати як окремо, так і в комплексі. Термокожух захищає камеру не тільки від температурного впливу, а від вологи, пилу і т.д.

З самого початку існування відеокамери сильно еволюціонували і в першу чергу це стосується самої якості зображення та способу обробки даних. Так спочатку були аналогові камери відеоспостереження, які спочатку записували відеопотік на відеореєстратор, який і оцифровував відеозображення. Тільки після цього можна було переглядати зображення та записувати його на зовнішні накопичувачі чи жорсткий диск.

Після виходу ринку цифрових відеокамер якість зображення значно змінилося. Користувачі одразу гідно оцінили нову якість цифрових камер і віддали їм перевагу у використанні. Так цифрові камери дозволяють своїм користувачам відразу переглядати відео з камер без використання будь-яких проміжних точок у вигляді відеореєстраторів або відеосерверів. Зараз найпоширенішими стали ip-камери відеоспостереження, які в свою чергу не просто відразу записують відео у високій цифровій якості, а ще й мають індивідуальну ip-адресу в інтернет мережі, так що користувачі можуть переглядати відео з камери в режимі реального часу.

Зазначимо, що сучасні аналогові камери не стоять на місці і всі мінуси за якістю виправляються новими технологічними розробками.

Так на даний момент серед аналогових камер найчастіше виділяють такі типи:
-  камери відеоспостереження зі стандартним роздільна здатність зображення - SD, Standard Definition;
-  камери відеоспостереження з високою чіткістю зображення  - HD, High Definition;
-  камери відеоспостереження з високою чіткістю зображення (має в два рази більшу роздільну здатність ніж HD)  - FullHD, Full High Definition.


Ознайомитися з великою кількістю HD камер відеоспостереження різних типів можна в розділі HD відеоспостереження.

Найстандартніші камери відеоспостереження мають прямокутну форму з об'єктивом, тому легко побачити на яке поле зору поширюється спостереження камери і яку територію охоплює об'єктив.

Іншим типом камер за своєю формою є купальні камери відеоспостереження, які забезпечують огляд приміщення на 360 градусів. Такі камери необхідні для тих систем відеоспостереження, перед якими стоїть завдання забезпечення комплексного спостереження на об'єкті, що охороняється. Купольні камери відеоспостереження формою виконуються в скляному тонованому куполі таким чином, щоб приховати від сторонніх в яку сторону спрямований об'єктив камери і яку територію охоплює. Найчастіше купольні камери відеоспостереження кріпляться центром приміщення до стелі або стіни.

Існують поворотні камери відеоспостереження, також відомі як Speed dome. У своїй структурі вони мають вбудований поворотний механізм, який дозволяє змінювати положення об'єктива і отримувати відповідно різний кут огляду. Керувати поворотним механізмом камери можна з пульта управління охорони або використовувати автоматичні функції і задавати періодичність зміни розвороту камери. За рахунок такого функціоналу вважається, що поворотні відеокамери практично не мають невидимих сліпих зон спостереження. Можна задавати необхідний кут огляду і з точністю записувати все, що відбувається на території, що охороняється.

Зауважимо, що найбільш раціонально встановлювати поворотні камери відеоспостереження для контролю великих територій та об'єктів. Так саме в такому випадку користувачі можуть значно заощадити на кількості камер для спостереження, оскільки поворотним камерам будуть доступні великі оглядові площі. Так як приклад завжди вигідно використовувати поворотні відеокамери на стоянках та територіях великих супермаркетів.

Нещодавно камери для відеоспостереження мали лише стандартний спосіб підключення – провідний. Але зараз спостерігається ситуація на ринку, що провідні камери дедалі більше витісняються бездротовими. Це стало можливим завдяки масовому використанню інтернет технологій та бездротових технологій передачі даних. Так якщо раніше для бездротової передачі даних був потрібний радіоканал, то зараз це легко здійснюється за допомогою Wi-Fi або Bluetooth мереж.

Бездротові камери для спостереження дуже зручні у використанні, дозволяють заощадити на прокладці кабелю та ідеально підходять для прихованого відеоспостереження в приміщенні.

Як вид окремо існують модульні камери відеоспостереження. Модульні відеокамери є мінікамери у вигляді маленького оптичного об'єктиву з електронної плати. Такі камери найчастіше використовують для встановлення в термокожух або для прихованого охоронного відеоспостереження.

Відповідно до різних вимог користувачам до розмірів камер, на ринку з'явилися такі види як мініатюрні та приховані камери відеоспостереження.

Мініатюрні відеокамери часто називають портативні камери за рахунок їх маленького і зручного розміру. Міні камери часто використовуються в тих випадках, коли місця для їх встановлення дійсно мало або в невеликих приміщеннях, де великі камери просто захаращуватиме інтер'єр. Часто мініатюрні камери відеоспостереження залишаються непоміченими відвідувачами.

Приховані камери спостереження мають набагато менше розміри, ніж мінікамери, і в більшості випадків їх об'єктиви не перевищують розмірів декількох міліметрів. Так приховані відеокамери розмірами із сірникову головку монтуються в якийсь елемент декору приміщення. Часто можна зустріти приклади встановлення прихованих камер відеоспостереження у стіну або під стелю, таким чином, щоб лише крихітний об'єктив був на поверхні.

Насправді на сучасному ринку відеоспостереження та безпеки представлено таку величезну кількість камер різних видів та типів, що мабуть складно не знайти відповідну якомусь конкретному користувачеві відеокамеру. Так навіть такі особливі вимоги як протиударне скло, тоноване скло, динамік або мікрофон, інфрачервоне підсвічування або дизайнерський корпус – все це можна знайти легко.

При побудові комплексної системи безпеки на об'єкті камери відеоспостереження можна інтегрувати з охоронною сигналізацією. Наприклад, можна підібрати камери з вбудованим датчиком руху і запис з камери буде здійснюватися тільки у випадку, якщо що-небудь відбувається на території, що охороняється. Або камера передаватиме сигнал тривоги.

Поспішаємо Вас порадувати, що в каталозі нашого інтернет-магазину є всі можливі види та типи камер відеоспостереження та у разі виникнення будь-яких питань при підборі камер ви можете звернутися до наших менеджерів, зв'язавшись з ними за контактними телефонами. Підбір відеокамери не така вже й легка справа, а тим більше, що саме від камери залежить якість всього відеоспостереження і сама безпека на об'єкті, що охороняється.

Вгору