Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Сповіщувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Датчики, охоронні сповіщувачі


Забезпечення безпеки життя людей, їх близьких та збереження їхнього майна є головною ідеєю виживання людства. Так більшість людей, які створювали або встановлювали будь-які системи безпеки, охорони або сигналізації завжди стикаються з такими пристроями як датчики.

Датчики становлять основу будь-якої охоронної системи чи сигналізації. Охоронні датчики – це пристрої, які здатні визначати чи вимірювати будь-що. Так датчики можуть вимірювати величину якогось явища або дії, це може бути температура в приміщенні, рівень задимленості, тиск або швидкість, напруги та багато іншого.

Зараз вводиться практика того, щоб називати датчики терміном сповіщувачі чи вимірювальні перетворювачі. Це свого роду технічні нюанси і для звичайних користувачів більш зрозумілим та реальним все одно залишається термін датчик.

Датчики також застосовуються в нових системах автоматизації «Розумний дім». Так при установці системи Розумний будинок встановлюються датчики руху, датчики витоку води, датчики електрики, датчики відкриття дверей та вікон та багато інших. Зазначимо, що саме в системах Розумний будинок датчики (з англ. Sensor) придбали нову назву з використанням англійської кальки сенсор. Встановлюючи Розумний будинок на своєму об'єкті, ви часто чутимете про купівлю сенсорів руху, сенсорів світла і т.д.

У будь-яких системах безпеки, охорони чи сигналізації використовуються сповіщувачі.Охоронні сповіщувачі – це ті пристрої, завдяки яким стало можливим автоматизувати системи охорони та безпеки, та мінімізувати витрати людської праці при цьому. Так охоронні датчики виконують такий обсяг роботи, що не кожен користувач міг би собі дозволити утримувати такий загін охорони на своєму об'єкті.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» представлений широкий вибір охоронних датчиків різних типів:

»  Датчики руху

»   Пожежні датчики

»   Димові датчики

»   Датчики витоку  газу

»   Датчики розбиття скла

»   Датчики магнітоконтактні відкриття

»   Датчики температури або теплоти

»   Датчики вологості

»   Датчики освітленості

»   Датчики вібрації

»   Датчики затоплення

»   Комбіновані датчики

Це не весь перелік існуючих типів датчиків. Так виробники охоронного обладнання щодня працюють над тим, щоб створювати нові моделі датчиків з кращими можливостями. Насамперед виробники охоронних та пожежних датчиків орієнтуються на потреби та завдання користувачів такого обладнання. Можна сказати, що практично кожна проблема безпеки так чи інакше вирішена завдяки створенню конкретного типу датчика її вирішення.

Зазначимо, що також важливою перевагою охоронних та пожежних датчиків є їхня стабільність та цілодобовість роботи, так їм не потрібно спати, відпочивати, є, вони працюють завжди і скрізь.

Якщо розглядати системи безпеки великих підприємств, заводів чи фабрик, то у цій галузі охоронні датчики дозволили скоротити величезні витрати на утримання цілих підрозділів охорони. Більше того, охоронні датчики настільки надійні та оперативні, що ні в кого навіть не виникає сумніву в їх ефективності.

Навіть у системах відеоспостереження застосовуються датчики. Так можна створити систему охоронного відеоспостереження, в якій відеокамери обладнані датчиками руху, і починати запис спостереження вони будуть тільки за наявності кого-небудь на об'єкті, що охороняється, тобто наявності руху. Це дуже економно та продумано для забезпечення безпеки.

Більше того зараз на ринку користувачі можуть купити як дротові датчики, так і бездротові.

Користувачам систем охоронно-пожежної сигналізації більше не потрібно дбати про прокладання кабелів, ламати голову над тим, як зберегти ремонт у приміщеннях і т.д. Природно бездротові датчики на порядок дорожчі за провідні сповіщувачі.

При виборі будь-яких датчиків завжди звертайте на таку характеристику сповіщувачів, як площа дії, що покривається. Мабуть, це найважливіша технічна характеристика для датчиків, оскільки не звертаючи на неї уваги користувачі можуть просто отримати непрацюючу систему охоронної сигналізації.

Так користувач може встановити одні датчик у приміщенні, де необхідно щонайменше 5 таких датчиків для покриття всього периметра. У результаті ви отримаєте датчик, який зможе визначити загрозу тільки на 1/5 частини цього приміщення, а якщо явне джерело загрози і не дістанеться цієї частини приміщення, то користувачі такої системи і не дізнаються, що щось відбувається на цьому об'єкті.

Зараз на ринку України найпопулярнішими виробниками різного роду охоронних та пожежних датчиків є Ajax, LifeSOS, Артон, Страж, Visonic, Texecom, Optex, Balluff, Baumer Electric, BD Sensors, Buerkert, Carlo Gavazzi, Contrinex, Crydom, DATASENSOR, Druck, BM IFM Electronic, KEYENCE, Kuebler, Leuze Lumiflex, Merten, Microchip Technology, Schneider Electric, Sensortechnics, Vernet, Visolux, Wenglor, Термоприлад.

Більшість із них ви можете купити у нашому інтернет-магазині та замовити послугу адресної доставки по всій території України. Якщо ви знаходитесь у Києві, то наш кур'єр оперативно доставить ваше замовлення вам додому.

Ми не тільки продаємо охоронні датчики та різного роду сповіщувачі, ми і встановлюємо системи охоронних та пожежних сигналізацій на об'єктах будь-якої складності.

Вгору