Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Відеоспостереження. Системи відеонагляду

Цілодобова безпека день у день стала головною метою більшості людей у наш час. Так люди турбуються не просто про свою особисту безпеку, вони хочуть забезпечити безпеку своїм рідним та близьким та збереження свого майна. Переслідуючи цю мету людина спочатку діє на основі того факту, що найкращий контроль це коли ти на власні очі бачиш те, що відбувається і знаєш це. Саме цю здатність людини бачити використовували для розробки системи охорони та безпеки. Так найкращим варіантом того, як людині бачити все стало створення камер відеоспостереження та можливості переглядати запис із них.

Відеокамери складають основу охоронного відеоспостереження та дозволяють забезпечувати безпеку та контроль території. А популярність такого засобу безпеки призвела до небувалого розвитку технологій у сфері спостереження та телекомунікацій.

Охоронне відеоспостереження (англ. CCTV - Сlosed Circuit Television - замкнутий телевізійний ланцюг) - це сукупність оптичних пристроїв для візуального спостереження та контролю.

Ні для кого не секрет, що відеоспостереження займає ключове місце у системах керування безпекою. Відеоспостереження дозволяє аналізувати те, що відбувається, і оперативно реагувати на загрози, що з'являються.

Все обладнання для відеоспостереження виконує одне головне завдання усієї системи – оперативний збір відеоданих для запобігання надзвичайним або небезпечним ситуаціям.

Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" вже багато років здійснює продаж, проектування та встановлення систем безпеки та відеоспостереження, а також їх обслуговування. Ми завжди допомагаємо реалізувати найскладніші завдання систем відеоспостереження. Наші фахівці забезпечать найкраще проектування вашої системи охоронного відеоспостереження та здійснять підбір відеообладнання з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Наші фахівці переймаються раціональним витрачанням бюджету на систему відеоспостереження, запланованого клієнтом.

Ефективне проектування охоронного відеоспостереження має забезпечувати реалізацію головного завдання всієї системи – повне контролювання об'єкта з усіма подіями, що відбуваються. Адже більшість людей просто асоціюють систему безпеки з цілодобовим відеоспостереженням і вбачають у цьому найефективніший спосіб забезпечення безпеки будь-якого об'єкта.

Зазначимо, що більшість власників та керівників різних офісних приміщень, торгових центрів та різних установ чудово розуміють, що велика кількість охоронців у приміщенні найчастіше викликає якісь неадекватні емоції паніки у відвідувачів, а ось встановлені відеокамери здаються природним інструментом спостереження. До того ж багато людей стикалися з тим, що дуже прискіплива охорона на об'єкті може стати причиною конфліктної ситуації з негативними наслідками.

Забезпечення безпеки на будь-якому об'єкті незалежно від того, що це за об'єкт, якого він розміру, які події відбуваються на об'єкті, може бути досягнуто завдяки відеоспостереженню.


Сучасне відеоспостереження це не просто хороший інструмент безпеки, а невід'ємна частина будинку, офісу, організації, магазину тощо. І складно уявити собі людину, яка віддасть перевагу охоронцеві біля свого будинку, ніж цілодобовому відеоспостереження. До того ж велика кількість зловмисників, побачивши камер спостереження, просто йдуть, залишаючи всі свої руйнівні плани. Адже вони явно не хочуть, щоб усі їхні несумлінні дії були записані та викриті.

Також саме інформування відвідувачів про те, що ведеться цілодобове відеоспостереження (у вигляді таблички або оповіщення) дозволяє злякати зловмисників і справляє відлякуючий ефект.

Сучасне відеоспостереження має ще одну перевагу. Так на відміну від охоронних сигналізацій або співробітників охорони, які можуть лише повідомити про факт несанкціонованого доступу на об'єкт, що охороняється, відеоспостереження надає повну інформацію про правопорушників і те, що відбувається на об'єкті.

Відеоспостереження дає співробітникам служби охорони докладну інформацію про те, що відбувається, що дозволяє провести оперативну оцінку ступеня небезпеки та вжити адекватних заходів. Після запису відеоспостереження послужать добрим свідченням вини правопорушників та їх зловмисних дій.

Сучасне охоронне відеоспостереження дозволяє виконувати наступні завдання:
-  Віддалений відеоконтроль за об'єктом, що охороняється з будь-якої точки світу;
-  Відеоконтроль за об'єктом, що охороняється в режимі реального часу;
-  Цілодобовий доступ до відеоархіву камер спостереження;
-  Можливість перегляду відео з мобільного телефону, смартфона або планшетника;
-  Можливість  повідомлення про небезпеку  у разі виявлення руху або спрацьовування датчиків на об'єкті, що охороняється;
-  Періодична фіксація подій, що відбуваються, і відправка  фотографій поштою або повідомлення власнику;
-  Можливість налаштування запису відео за розкладом,  або при спрацьовуванні датчиків руху, або магнітоконтактних датчиків.

Залежно від технічних характеристик обладнання, що застосовується для функціонування охоронного відеоспостереження, його можна поділити на три основні типи:
-   Аналогове відеоспостереження
-   Цифрове відеоспостереження
-   Гібридне відеоспостереження


Аналогове відеоспостереження вже серйозно застаріло і рідко де зустрічається. Для реалізації аналогового відеоспостереження необхідні відеомагнітофони для запису відео та оцифрування відео, щоб його можна було переглянути користувачам. Аналогове відеоспостереження було першопрохідником на ринку відеотехнологій.

Все ж таки у аналогового відеоспостереження є перевага в значно меншій вартості. Але відзначимо, що сучасні користувачі віддають перевагу високій якості зображення, мережевим технологіям передачі даних і сучасним благам відеомоніторингу.

Гібридне відеоспостереження має місце лише з однієї причини, що старе аналогове відеоспостереження залишило після себе багато аналогових камер і вже встановлених систем. І щоб хоч якось їх удосконалити, були створені гібридні або комбіновані системи відеоспостереження.

Так комбіноване відеоспостереження передбачає аналоговий сигнал від камер та цифровий запис за допомогою відеореєстраторів із жорстким диском. Гібридне відеоспостереження дозволяє отримувати більш високу якість відеозапису та можливість перегляду та пошуку у відеозаписах.

Цифрове відеоспостереження складається з камер, які вже передають оцифрований відеосигнал у високій якості зображення.

Залежно від того, де застосовується відеоспостереження, його можна розділити на:

- Зовнішнє або вуличне відеоспостереження;
- Внутрішнє відеоспостереження закритих приміщень.

Вуличне відеоспостереження має на увазі охорону та контроль відкритих об'єктів та прилеглих територій. Так вуличне відеоспостереження дозволяє не просто контролювати об'єкт, що охороняється, а і те, що відбувається навколо об'єкта по всьому периметру території. Саме системи зовнішнього відеоспостереження забезпечують оперативне реагування на дії зловмисників ще до того, як вони проникли всередину об'єкта, що охороняється.

Зовнішнє відеоспостереження включає встановлення спеціальних вуличних відеокамер з термокожухом і підігрівом від різних погодних умов і впливів. Також особливим зовнішнім захистом для вуличних камер спостереження є антивандальне покриття у разі спроби зламати або знищити саму камеру.

При відеоспостереженні всередині приміщень можуть використовуватися різні камери спостереження будь-яких видів.

Інтернет-магазин "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де можна знайти як зовнішні, так і внутрішні камери відеоспостереження, що задовольняє найрізноманітніші запити. Наша компанія займається продажем обладнання для систем безпеки та відеоспостереження. Також фахівці компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" надають клієнтам послуги з обслуговування та встановлення обладнання для відеоспостереження. Якщо у вас виникли питання ви можете звернутися до наших фахівців за професійною консультацією.

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з великим вибором обладнання для відеоспостереження серед дуже широкого товарного асортименту найрізноманітніших виробників: Diginet, NOVUS, InterVision, GeoVision, Atis, Smartec, Bosch, Hi-Tech, Avtech, HIKVISION, Rainbow, D- link, Infinity, KT&C, Brickcom, Dahua, CNB, LAICE, Optivision, Sunell  Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG, Praxis, Qihan, Qtum, Panasonic, Twist, Lightwell, Rosslare, LuxRiot.

Купуючи обладнання для відеоспостереження, ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти до розділу «ДОСТАВКА» на нашому сайті.

На сьогоднішній день охоронне відеоспостереження є найважливішою складовою комплексної системи безпеки об'єктів та найбільш ефективною. І крім відеофіксації та моніторингу того, що відбувається на об'єкті, відеоспостереження дозволяє більше дисциплінувати співробітників, зробити роботу продуктивною і забезпечити відсутність неетичних ситуацій.

Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" займається не тільки продажем обладнання для відеоспостереження, а також встановленням цього обладнання, і створенням якісних систем відеоспостереження "під ключ".

Фахівці компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" якісно проектують та виконують проекти по всій території України. Послуги компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" щодо встановлення систем охоронного відеоспостереження доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ.

Наші фахівці виконують різні проекти зі встановлення відеоспостереження в різних сферах життєдіяльності людей. Більше інформації про застосування відеоспостереження у різних сферах життя можна дізнатись на нашому сайті у відповідних розділах. Пропонуємо вам ознайомитися із застосуванням відеоспостереження у наступних областях:

- Відеоспостереження на вулиці
- Відеоспостереження для магазину, супермаркету та торгових центрів
- Відеоспостереження у банку, фінансовій установі
- Відеоспостереження в готелях та готелях
- Відеоспостереження в офісах та бізнес-центрах
- Відеоспостереження для будинку, заміського котеджу чи дачі
- Відеоспостереження для заводу, фабрики, складу
- Відеоспостереження для компанії та підприємства
- Відеоспостереження в ресторанах та кафе
- Відеоспостереження у квартирі
- Відеоспостереження в машині, автомобілі


Вартість відеоспостереження

Вартість відеоспостереження можна розрахувати в залежності від загальної кількості камер спостереження, їх типів, складності проектування системи та кількості монтажних робіт. Для того, щоб визначити точну вартість необхідної вам системи відеоспостереження не обов'язково витрачати багато свого часу на підрахунки, можна просто звернутися до наших консультантів і вони швидко прорахують кілька варіантів того, як можна організувати відеоспостереження і скільки це буде коштувати.

До того ж ви можете ознайомитись з готовими рішеннями для відеоспостереження у нашому інтернет-магазині. Такі готові комплекти для відеоспостереження мають невелику вартість, включають задану кількість камер спостереження потрібного типу, і навіть дуже прості в установці. Наші фахівці допоможуть вам з тим, як легко та швидко встановити готовий комплект відеоспостереження на своєму об'єкті, не звертаючись до платних послуг установки. Зазначимо, що такі готові рішення можуть бути і різних типів камер, як аналогових, цифрових чи мережевих.

Найсучаснішим і найдорожчим є віддалений IP відеоспостереження через інтернет, який дозволяє користувачеві отримувати високоякісне зображення і постійний доступ через інтернет до камер і управління системою. Також такий відеоспостереження дуже зручний для сучасних користувачів і дає можливість перегляду відео в режимі реального часу на різних пристроях - iPhone, Android, iPad і багатьох інших.

Як вибрати відеоспостереження

Якщо вам потрібно убезпечити себе, своїх близьких та своє майно, то ви неодмінно вирішите встановити охоронне відеоспостереження. Широкий вибір різноманітного обладнання для відеоспостереження дає можливість організувати систему відеоспостереження для будь-якого типу приміщення або об'єкта.

Але перш ніж купувати якесь обладнання, необхідно визначити, які завдання воно має виконувати і який рівень захисту забезпечувати.

Тут важливо, як мінімум, отримає хорошу консультацію від професіоналів, і як максимум замовити послугу проектування та встановлення системи відеоспостереження. Все це ви можете отримати, звернувшись до нашої компанії. Адже правильно підібрана система відеоспостереження – гарант вашої цілодобової безпеки.

Також варто зазначити, що рішення встановити систему відеоспостереження на своєму об'єкті має виняткові переваги і дозволяє власнику суттєво заощадити.

Ви не тільки не робите витрат на охорону, на послуги служб безпеки, ви ще й забезпечуєте збереження всіх цінних речей в об'єкті, що охороняється. А якщо розглядати відеоспостереження для бізнесу, то уникнення значних збитків, таких як крадіжка майна, розкрадання зі складських приміщень, крадіжки у торгових приміщеннях відразу ж покриває всі витрати на відеоспостереження.

Таким чином, навіть великі витрати на професійне обладнання дуже швидко окупаються і встановлення відеоспостереження виправдає себе.

Якщо вам потрібна встановлення відеоспостереження в Києві, то наша монтажна бригада готова виїхати на ваш об'єкт у день отримання заявки. Ми встановлюємо системи відеоспостереження у Києві та Київській області. У разі придбання охоронного обладнання ви можете скористатися з адресної доставки по Києву. Також ми надсилаємо обладнання по всій Україні.

Вгору