Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

ІЧ-підсвітка, ІЧ прожектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Інфрачервоне підсвічування. Камери з ІЧ-підсвічуванням

При підборі камер для систем відеоспостереження користувачі часто стикаються з тим, що не знають, що таке інфрачервоне підсвічування і для чого воно потрібне в камерах. Така непоінформованість призводить до того, що системи відеоспостереження стають неповноцінними і деякі важливі завдання спостереження просто не виконуються.

Так користувачі систем відеоспостереження повинні добре розуміти, що для того щоб камера могла сприйняти для запису всі дрібниці подій, що відбуваються на охоронюваній території, там має бути хороше освітлення. Саме камери відеоспостереження з ик-підсвічуванням здатні ефективно функціонувати у погано освітленому приміщенні.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" можна знайти великий вибір як ік-підсвічування, так і ік-прожекторів, а також камери з вбудованим ік-підсвічуванням.

Відеокамери з ік для нічної зйомки Щоб мати більше даних про те, як відеокамери працюють в умовах поганого освітлення або вночі, пропонуємо вам переглянути відеоогляд найсучасніших камер відеоспостереження, які справляються з цим завданням:

Нерідко люди вдавалися до таких способів забезпечення нічного відеоспостереження як використання звичайних ламп і прожекторів, але незабаром ставало очевидним, що вони споживають багато електроенергії, і привертають до себе занадто багато уваги, роблячи відеоспостереження помітним. Поява ікон-підсвічування та ікон-прожекторів забезпечило вживання малої кількості електроенергії і що найважливіше не видно для людських очей.

Більше того, якщо на території необхідно здійснювати нічне відеоспостереження, тоді вам точно не обійтися без використання ІЧ підсвічування або ІЧ прожектора.

Також багато користувачів комерційного відеоспостереження стикаються з такою проблемою як, наприклад, в офісних приміщеннях в нічний час освітлення будівлі відключається для економії та оптимізації енергоспоживання, і природно єдиним рішенням може бути встановлення камер відеоспостереження з ик-підсвічуванням. Так ік-підсвічування та ік-прожектори забезпечують здійснення дійсно цілодобового відеоспостереження.

Інфрачервоне підсвічування (IR infra-red) зараз є найпопулярнішими елементами для забезпечення освітленості для запису, вони більш комфортні для очей, що спостерігають, вони не випромінюють яскравого світла.

Інфрачервоні прожектори з інфрачервоним освітленням використовуються в сучасних системах безпеки і дійсно забезпечують якість і цілодобовість спостереження.

Зазначимо, що на ринку відеообладнання представлені як камери з вбудованим ик-підсвічуванням, так і окремі ік-прожектори та ік-підсвічування. Так автономні інфрачервоні підсвічування камер можуть бути встановлені в будь-якому місці в приміщенні і не обов'язково поблизу самої камери спостереження.

Головне завдання ік-підсвічування це забезпечувати повний кут огляду для камер та максимальну дальність освітлення. Єдине чого не повинно бути при роботі ік-підсвічування – це потрапляння інфрачервоних променів в об'єктив самої камери, оскільки це просто призведе до засвічення зображення з камери.

Вибираючи інфрачервоне підсвічування для відеокамер, користувачі повинні звертати увагу на три головні параметри таких підсвічування: довжина хвилі, дальність виявлення та кут випромінювання.

Якщо розглянути області застосування ік-підсвічування та ік-прожекторів, то можна виділити найпоширеніші випадки їх застосування:

Інфрачервоне підсвічування для відеоспостереження - використання відеоочок для квартир з ик-підсвічуванням, коли за відсутності освітлення на майданчику біля дверей мешканці все одно можуть побачити те, що відбувається за дверима;

     - ік-підсвічування для прихованого відеоспостереження за складом або виробничим приміщенням у нічний час, коли існує підвищений ризик розкрадання як з боку співробітників, так і сторонніх зловмисників;

     - ік-підсвічування для камер стеження в нічних клубах, кінотеатрах та театрах, де необхідно стежити за відвідувачами та тим, що відбувається, але немає можливості використовувати звичайне освітлення цих приміщень у зв'язку з їхньою специфікою;

     - ік-підсвічування та ік-прожектори для відеоспостереження на дорогах, коли необхідно зафіксувати номери автомобілів, але при цьому неможливо застосовувати звичайні світлові прожектори, оскільки таке освітлення просто засліплюватиме водіїв, що неприпустимо під час руху.

Можна перераховувати величезну кількість варіантів застосування ікон-підсвічування та ікон-прожекторів, але з погляду користувачів відеоспостереження головне зрозуміти функціональні можливості таких елементів системи відеоспостереження і вже самостійно визначити необхідність їх використання в кожному конкретному випадку та на кожному окремому об'єкті.

На нашому сайті можна купити іч-підсвічування або іж-прожектор від різних виробників: Atis, Smartec, Avtech, HIKVISION, Infinity, KT&C, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, CNB, Evidence, Hitron, SAMSUNG, Panasonic. Ви маєте можливість замовити будь-яке обладнання у нас на сайті з послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть скористатися нашими послугами в будь-якому місті України.

Вгору