Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Викличні панелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Викличні відеопанелі

 

Домофонні пристрої настільки швидко і впевнено увійшли в життя більшості людей, що зараз складно уявити квартиру в якій не було б переговорного пристрою, що дистанційно зв'язує власника квартири з відвідувачами.

Домофонні системи набули статусу простого, найелементарнішого засобу контролю та управління доступу до квартири чи будинку. І зараз відбувається лише застосування сучасних інноваційних технологій до розвитку домофонних систем. Так на ринку з'явилися відеодомофони з кольоровими дисплеями високої роздільної здатності, домофони з HD-відеокамерами, бездротові домофони та багато інших. Так користувачі все більше прагнуть новітньої якості обладнання та комфорту в його використанні.

Всі домофонні системи включають таку складову, як панель виклику. Якщо розглядати аудіодомофони, то тут ми маємо справу з панеллю виклику. Якщо взяти відеодомофон, то в такій системі працюватиме відеопанель.

Залежно від того, який відеодомофон кольоровий або чорно-білий, користувач хоче придбати, йому необхідно буде вибрати і відеопанель, відповідно кольорову або чорно-білу.

Так користувачам можна легко орієнтуватися у виборі відеопанелей, ґрунтуючись на тому, що якщо у відеопанель вбудована монохромна камера спостереження, то це чорно-біла відеопанель, якщо відеопанель обладнана кольоровою камерою, то перед вами кольорова відеопанель для переговорного пристрою.

На нашому сайті відеокамери.com.ua представлений широкий вибір кольорових відеопанелей різних виробників: Commax, Kocom, Vizit, JEJA, Cyfral, Gardi, Hyundai Telekom, Eltis, LUX, Kenwei, Samsung. Ви можете купити кольорові викликові панелі для відеодомофонів у нашому магазині з послугою адресної доставки по всій території України.

Кольорові відеопанелі призначені для роботи переговорних пристроїв, так щоб відвідувач міг подати сигнал про необхідність здійснення комунікації. Кольорові панелі викликів обладнані кольоровою міні камерою, мікрофоном, динаміком і кнопкою виклику. Саме кольорові відеопанелі забезпечують інформування мешканців про те, що до них дійшли.

Можна сказати, що відеопанелі - це просто сучасна форма звичайного дверного дзвінка. Встановлюючи панелі викликів у своєму будинку, у людей зникає якась необхідність в установці ще й дзвінка у двері.

Оскільки в більшості випадків кольорові відеопанелі встановлюються на зовнішні двері і виходять на вулицю, то вони можуть бути об'єктом вандалізму зловмисників. Тому залежно від рівня криміногенної обстановки на прилеглій території до об'єкта, користувачі можуть самі визначити чи потрібна їм панель з антивандальним корпусом, чи сучасна пластикова сенсорна панель, чи просто металева.

Також якщо ви встановлюєте викликову панель просто неба, то найкраще купувати моделі з козирком, який захищає відеопанель від різних погодних умов. До того ж, у таких випадках можна встановити не накладні панелі, а врізні відеопанелі. Врізні панелі виклику трудомісткі в установці, але при цьому вони надійно закріплені і важкодоступні для руйнування.

Сучасні кольорові викликові відеопанелі підтримують налаштування гучності динаміка і мікрофона.

Зазначимо, що для найвишуканіших запитів споживачів на ринку існує багато естетично виконаних відеопанелей різних кольорів і форм, які точно підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Якщо ви ще не визначилися з тим, яку кольорову відеопанель вибрати для своєї домофонної системи, вам слід зв'язатися з нашими менеджерами, які неодмінно допоможуть вам купити найкращий пристрій.

Ми не тільки продаємо сучасні кольорові відеопанелі, але й займаємось їх встановленням. Просто зверніться до наших фахівців і ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.

Вгору