Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Реєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Відеореєстратори, пристрої запису відео


Відеореєстратор або DVR (Digital Video Recorder) – це цифровий пристрій запису в системах відеоспостереження.

Раніше відеореєстратори були центральними пристроями в системах відеоспостереження і без них не можна було уявити функціонування цифрової системи спостереження. Оскільки саме цифровий відеореєстратор забезпечував повноцінну роботу камер спостереження та оцифровував сигнал від них. Відеореєстратори здатні виконувати перетворення, запис та відтворення відеопотоку від камер.

Вся суть дій відеореєстратора полягає в тому, що камери передають по кабелю відеосигнал, який записується і перетворюється в потрібний формат відеореєстратором, після чого виводиться для показу на монітор або автоматично відбувається архівування жорсткий диск.

На сьогоднішній момент існує два види відеореєстраторів:

- Комп'ютерні відеореєстратори PC–base, які функціонують на базі персонального комп'ютера під керуванням операційної системи.

- Цифрові відеореєстратори NON PC-base, які представлені як одноплатні пристрої запису (DVR).

Цифрові відеореєстратори DVR можна налаштувати для автоматичного запису відео на зовнішні носії інформації. Це відбувається за рахунок наявності вбудованих записуючих пристроїв у сам відеореєстратор, таких як CD-RW і DVD-RW.

Одним із найголовніших параметрів у роботі відеореєстраторів є кількість доступних відеоканалів. Ця характеристика визначається сумарною кількістю відеокамер, що підключаються до відеореєстратора.

Виходячи з цього параметра виділяють:

»  чотирьохканальні відеореєстратори

» восьмиканальні відеореєстратори

» 16-канальні відеореєстратори

» двадцяти чотирьох канальні відеореєстратори

» тридцяти двох канальні відеореєстратори.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» – тут ви знайдете сучасні відеореєстратори для систем спостереження, що задовольняє найрізноманітніші запити клієнтів.

Оскільки головною функцією відеореєстраторів є запис відео від камер відеоспостереження, то, мабуть, найважливішим критерієм у виборі відеореєстраторів є якість запису відео. Якість запису відеореєстратора можна оцінити за двома параметрами: роздільна здатність зображення та швидкість запису відеореєстратора.

Якість відео залежить від роздільної здатності зображення. Роздільна здатність запису відео є кількістю точок, з яких складається відео. Є кілька варіантів роздільної здатності зображення: 176х288, 360х288, 720х288 і 720х576 пікселів.

Швидкість запису відеореєстратора визначається сумарною кількістю записаних кадрів в секунду по всіх відеоканалах. Так для якісного відео необхідно близько 25 кадрів в секунду на кожен відеоканал. Але часто можна зіткнутися з тим, що недорогі відеореєстратори записують зі швидкістю 4-6 кадрів за секунду, чого достатньо для стандартної картинки.

Якщо ви використовуєте стандартний цифровий відеореєстратор для запису відео, то обов'язковим параметром є ємність жорсткого диска для відео. Саме відеореєстратори роблять запис даних на накопичувачі інформації. Природно, якщо використовувати мережевий відеореєстратор для системи відеоспостереження, запис здійснюється автоматично на сервер.

Всіми відеореєстраторами можна керувати за допомогою кнопок на лицьовій панелі пристрою, або комп'ютерної мишки або спеціального дистанційного пульта управління.

Виробники сучасного обладнання для відеоспостереження виробляють відеореєстратори підвищеної якості у форматах HD (High Definition) і Full HD (Full High Definition).

Залежно від способу роботи відеореєстратори діляться на цифрові та мережові відеореєстратори. Важливою на сьогоднішній день функцією відеореєстратора є можливість працювати в локальній мережі та інтернеті. Так сучасні мережеві відеореєстратори дозволяють користувачам здійснювати віддалений контроль та віддалений перегляд відеозаписів із камер спостереження.

Якщо ви використовуєте у своїй системі відеоспостереження мережеві ip відеореєстратори, то його робота в мережі будується на підставі статистичної IP адреси та доступу до неї.

Важливим критерієм вибору цифрових відеореєстраторів для системи відеоспостереження є те, скільки одночасно операцій може виконувати цей пристрій. Так відеореєстратори можуть бути:

» дуплексні відеореєстратори (здатні виконувати 2 операції одночасно);

»  триплексні відеореєстратори (три операції);

»  пентаплексні відеореєстратори (п'ять операцій).

Таким чином, саме багатозадачність відеореєстраторів відіграє важливу роль у роботі всієї системи відеоспостереження.

У роботі відеореєстраторів можна настроїти різні режими запису відео з камер спостереження. Так можна встановити режим цілодобового запису, коли всі події, що відбуваються, будуть зберігатися на відео, або встановити запис відео за наперед заданим розкладом, або ж починати запис при виявленні руху в приміщенні з камерою.

Для побудови ефективної та повноцінної системи відеоспостереження потрібно підібрати необхідної функціональності відеореєстратор.

Зараз найпопулярнішими є мережні відеореєстратори або IP відеореєстратори. Так IP відеореєстратор - це не тільки багатофункціональний охоронний пристрій, але й дуже зручний інструмент для звичайних користувачів завдяки своїм можливостям працювати в мережі інтернет.

У нашому інтернет-магазині ви можете самостійно вибрати відеореєстратор для вашої системи спостереження серед широкого товарного асортименту найрізноманітніших виробників: Avtech, HIKVISION, Infinity, LAICE, Optivision, Qihan, Qtum, Sunell DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, STS, SAMSUNG, Panasonic, LuxRiot.

Сформувавши своє замовлення, ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть отримувати обладнання у будь-якій точці України.

Вгору