Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Охоронні сирени

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Звукові сирени


З кожним днем системи охоронної сигналізації стають все більш невід'ємним компонентом будь-якої системи безпеки. Так людей цікавить їхня безпека та збереження майна, а досягти цього можна лише створюючи комплексні системи безпеки.

Головним завданням охоронних сигналізацій є оперативне сповіщення про небезпеку. Так реагування охоронної сигналізації на будь-яку загрозу має бути миттєвим, це повинні забезпечувати різні пристрої систем охоронної сигналізації. До таких пристроїв належать і звукові сирени.

Так звукові сирени є важливим елементом охоронних сигналізацій, і пожежних. Адже в цих двох сферах необхідно забезпечувати оперативне звукове сповіщення про загрозу чи небезпеку, а це під силу звуковим сиренам.

Зазначимо, що в залежності від того, в якій сигналізації використовується сирена – охоронна або пожежна – змінюватиметься і тональність звуку сирени. Адже всім зрозуміло, що звуки сирени для пожежної сигналізації повинні сповіщати про небезпеку та оперативне покидання приміщень об'єкта, а звуки сирени для охоронної сигналізації сповіщають про зло, проникнення, загрозу, на які потрібно швидко відреагувати.

Звукові сирени подають високочастотні звукові хвилі, які створюють сигнал про небезпеку. Саме різні частоти звукових хвиль і дозволяють створювати звук різної сили та гучності. Так нерідко можна почути як у прямому значенні слова «реве» сирена на якомусь заводі, така сирена розрахована на те, що територія заводу велика і потрібно сповістити абсолютно всіх про тривогу, до того ж якщо є цехи з галасливими машинами, то робітники і там мають почути тривогу.

Що стосується невеликих офісних приміщень, то тут звукова сирена подаватиме сигнал менш голосно.

Таким чином, звукові сигнальні пристрої знайшли своє застосування як у невеликих приватних будинках чи котеджах, так і на великих підприємствах, заводах та відкритих територіях. Більше того на виробничих підприємствах у шумних цехах сирени часто використовуються для подачі потужних звукових сигналів для оповіщення про що-небудь.

Нерідко можна зустріти таку ситуацію, що люди почали пристосовувати звукові сирени для особистої безпеки. Так можна зустріти наявність звукової сирени, влаштованої в автомобілі. За будь-якої спроби викрадення автомобіля такі сирени подають настільки потужний сигнал, що найчастіше зловмисники тікають від туди, не відчуваючи ніг. Особливо кумедно у таких ситуаціях використання мовних сирен, коли записується реальний крик власника машини. На зловмисників це справляє незабутнє враження.

Використання звукових сирен у звичайних протикрадіжних системах набуває все більшої популярності.

Враховуючи криміногенну ситуацію, що склалася, багато киян почали використовувати звукові сирени як кнопки тривоги для особистої безпеки. Такі сирени дають свої результати і тому дуже популярні.

Усі сирени для систем охоронної сигналізації можна поділити на кілька видів:

-   Світлові сирени

-   Світло-звукові сирени

-   Звукові сирени

-   Мовні сирени.

Так, у сучасних сиренах користувачі можуть самостійно вибирати звукові сигнали, записувати мовлення, визначати гучність і силу звуку.

Сирени дуже прості у використанні та недорогі в ціні. Тому при проектуванні системи охорони на вашому об'єкті не варто заощаджувати на звукових сиренах – вони справді дієві.

Самостійно створюючи систему безпеки для дому, завжди враховуйте всі переваги, які ви отримаєте, встановивши звукові сирени у вашій системі. Як користувач ви можете побачити, який чарівний ефект роблять такі сирени на зловмисників і злодіїв. Зломщики завжди думають, що якщо вже спрацювала звукова сирена, то треба негайно бігти геть кидаючи все. Так для злодіїв та зловмисників найнестерпнішим є шум та привернення уваги сторонніх. Навіть якщо при цьому ваш котедж стоїть у глухому безлюдному полі.

Якщо ви вирішили встановити охоронну сигналізацію у своїй квартирі, то подбайте про те, щоб звукова сирена була досить гучною, тож сусіди могли б її чути. Адже дуже важливим є те, щоб хтось оперативно реагував на звук сирени, чи то просто сусіди, чи люди, що проходять повз, або центральний пульт системи охорони.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете купити пристрої звукової сигналізації різних моделей і виробників, при цьому замовивши послугу адресної доставки по всій території України.

У нас ви можете не тільки купити сирени для охоронно-пожежних сигналізацій, а й замовити їхню установку. Наші спеціалісти встановлюють звукові сирени на об'єктах будь-якої складності.

Зверніться за консультацією до наших фахівців, і вони допоможуть вам вибрати дійсно відповідну сирену, яка відповідає всім вашим запитам. Наші менеджери завжди будуть вашому дзвінку. Також ви можете замовити на нашому сайті телефонний дзвінок.

Вгору