ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Доставка товарів здійснюється кур'єром протягом 1-2 днів після оформлення замовлення.

САМОВИВЕЗЕННЯ

Забрати замовлення можна в нашому офісі за адресою м.Контрактова площа, вул.Ярославська 31-Б, офіс 4. При цьому необхідно заздалегідь повідомити менеджеру про самовивіз товару. Ми будемо раді бачити Вас у нас у гостях! ;-)

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка товару здійснюється спеціалізованими компаніями-перевізниками. Ми вважаємо за краще користуватися послугами Перевізника - Нова Пошта, з умовами післяплати з оплатою при отриманні.

У випадку, якщо у Вашому місті немає представництва Нової Пошти, доставка здійснюється зручним для Вас перевізником: Укрпошта, Інтайм, Автолюкс, Гюнсел або Нічний Експрес.

З тарифами компаній-перевізників та адресами представництв Ви можете ознайомитись на їхніх офіційних сайтах.

ЗДІЙСНЕННЯ ДОСТАВКИ

Після розміщення замовлення на сайті наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підтвердити наявність замовленого товару на складі, уточнити спосіб оплати та зручний для Вас час доставки.

Якщо доставка здійснюється по Україні, то одразу після відвантаження товару на Ваш мобільний телефон буде надіслано повідомлення з номером декларації, за якою Ви зможете отримати товар у своєму місті.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Вартість доставки товару кур'єром по Києву складає 150 грн.

Вартість доставки товару по Україні – згідно з тарифами компаній-перевізників. У середньому це від 50 до 300 грн. залежно від ваги посилки.