Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

GSM відеокамери, мисливські фотопастки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

GSM відеокамери, MMS відеокамери

 

Сьогодні на ринку відеоспостереження лісові GSM відеокамери є рішенням для автономного відео нагляду. Такі камери повністю автономні та мають можливість працювати місяці без підзарядки.

Першочергово GSM відеокамери використовувались в мисливській справі, для фотополювання та відслідковування звірів. Наразі лісові камери встановлюються у віддалених місцях, на об’єктах без електрики, для охорони безлюдних об’єктів. Також лісові відеокамери використовують в заповідниках та лісництвах для відслідковування популяції звірів на території.

Автономні GSM відеокамери часто встановлюють в лісових приватних угіддях і зонах лісництва. 

У цьому розділі Ви можете підібрати автономні камери спостереження:

   » відеокамери з GSM модулем

   » відеокамери з відправкою MMS повідомлень

   » відеокамери з відправкою GPRS поштових повідомлень

   » мисливські камери стеження

   » лісові відеокамери

   » фотопастки для охоти

В нашому магазині можна купити мисливські фотопастки та GSM MMS відеокамери від всесвітньо відомих виробників: BolyGuard, ScoutGuard, HuntCam, BOSKON, LTL ACORN, Moultrie, RECONYX. 

GSM фотопастка - це багатофункціональна автономна камера відеоспостереження, яка знімає фото та відео при детекції руху в зоні дії датчику.

Сучасні мисливські лісові камери можуть бути як з вбудованим GSM модулем, так і без нього. Якщо перед користувачем не стоїть завдання в миттєвій передачі інформації від камери, то в такому випадку можна придбати автономний відеореєстратор без GSM. Такі автономні лісові відеореєстратори тільки записують фото та відео того, що відбувається навколо камери на карту пам'яті.

Всі мисливські камери в розділі GSM відеокамери є бездротовими і працюють від батарейок. Так раніше людям були відомі лише такі пристрої як фоторушниця і фотопастка. Але саме мисливські GSM-камери і стали сучасним продовженням фотопасток із застосуванням нових технологій і якості фото та відео, і передачі даних GSM/GPRS.

GSM камери відеоспостереження можуть використовуватись в різних напрямках:

-          камера для спостереження за тваринами в їх природному середовищі існування

-          як камера безпеки в заповіднику або заказнику для контролю за браконьєрами

-          як камера для контролю за тваринами в приватних мисливських господарствах

-          фотопастки для полювання

-          автономне відеоспостереження для дачі або заміського будинку

-          як охоронний комплекс з функцією сповіщення через ММС-повідомлення та електронні листи.

Тривала автономна робота GSM відеокамер дозволяє фіксувати дії тварин протягом декількох місяців. Таким чином, фотопастки дозволяють переглянути зроблені в автоматичному режимі знімки та відеозаписи і отримати досить докладну картину того, що відбувається в місцях перебування диких тварин.

Сучасні GSM камери спостереження можуть працювати з наступними типами передачі данних: 2G, 3G, 4G. Зараз в Україні найбільш популярними є 3G відеокамери, так як 4G зв'язок ще неповноцінно функціонує на території країни. 

Вгору