Мікрокамери відеоспостереження
 

Мікрокамери відеоспостереження створюють приховане відеоспостереження, яке офіційно заборонено. Ми рекомендуємо клієнтам купувати мініатюрні відеокамери для організації охоронного відеоспостереження.

Мікрокамери відеоспостереження призначені для організації прихованого відеоспостереження. Мікрокамери відеоспостереження мають крихітні розміри та найчастіше виконані без корпусу.

Мікро відеокамери без корпусу можуть бути встановлені в різні об'єкти. Популярність мікрокамер відеоспостереження пов'язана з масовим поширенням шпигунських та детективних фільмів, захоплюючої літератури тощо. Так використання мікрокамер з метою таємної зйомки дій людей стало дедалі популярнішим.

Відразу хочемо відзначити, що використання мікрокамер забезпечує існування прихованого відеоспостереження. Прихований відеоспостереження заборонено в Україні на законодавчому рівні. Використання та організація прихованого відеоспостереження карається відповідно до норм Кримінального Кодексу України.

Мікрокамери спостереження порушують права людини та забезпечують таємну зйомку за ним. Якими б не були ваші цілі під час використання мікрокамер спостереження, вони все одно будуть визнані незаконними.

Більше того, використання мікрокамер відеоспостереження найчастіше і переслідує неблагородні цілі. Так люди використовують мікрокамери для шпигунських записів на території конкурентів, або для стеження за дружиною чи коханкою, або для створення компрометуючих даних про людину. Як бачите тут немає ні цілей забезпечення безпеки, ні будь-яких шляхетних цілей.

Мікрокамери відеоспостереження не передбачають виконання функцій або завдань охорони та безпеки. Цим мікрокамери і відрізняються від інших камер відеоспостереження.

Ми завжди радимо користувачам хорошу альтернативу прихованому відеоспостереженню – мініатюрні камери відеоспостереження. Так міні камери більше ніж мікрокамери і не мають на увазі таємну приховану зйомку.

Якщо користувачі переслідують цілі охоронного відеоспостереження та забезпечення безпеки на об'єкті, вони завжди знайдуть рішення в установці видимих мініатюрних відеокамер.

У системах охорони та безпеки мікро відеокамери знайшли своє застосування у такому напрямку як використання їх разом із охоронними датчиками. Так охоронні датчики із вбудованими мікрокамерами відеоспостереження дуже зручні та компактні.

У нашому інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна купити маленькі камери відеоспостереження від відомих виробників обладнання: Optivision, Brickcom, CNB, Z-BEN, SAMSUNG, Axis, Bosch, Atis, KT&C, Vision Hi-Tech, HIKVISION, D-link, Infinity, Avtech, Panasonic.

На сайті www.відеокамери.com.ua користувачі можуть переглянути технічні огляди з детальним описом сучасних мініатюрних камер спостереження.

Ми завжди готові проконсультувати користувачів на тему використання мікрокамер відеоспостереження та допомогти їм із вибором якісних міні камер. Наші фахівці допоможуть вам створити систему охоронного відеоспостереження, яка буде відповідати всім вашим запитам.

Звертайтесь до нас за телефоном (044) 222-50-35, і ми будемо раді вашому дзвінку!

 

МИ НЕ ПРОДАЄМО ПРИХОВАНІ КАМЕРИ ВІДЕОНАГЛЯДУ І НЕ ВСТАНОВЛЮЄМО СХОВАНІ СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ. ТАКІ ДІЇ ЗАБОРОНЕНІ ТА КАРАЮТЬСЯ ЗГОДНО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 

{ Стаття 359 в редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 }