Мікрофони для відеоспостереження

При організації охоронного відеоспостереження важливе значення має наявність аудіозапису. Так, щоб відеокамери могли записувати звук, вони повинні бути обладнані мікрофоном. Найчастіше мікрофони відеоспостереження вбудовані в камеру.

Для багатьох людей відеоспостереження асоціюється лише з відеоданими. Ще недавно з появою охоронного відеоспостереження, дійсно камери записували тільки відео події. Це було досить обмежене відеоспостереження, так як воно не фіксувало важливих звукових даних, що відбувається на об'єкті, що охороняється.

Але з розвитком охоронного відеоспостереження можливості камер постійно покращувалися. І зараз користувачі систем відеоспостереження можуть насолоджуватись якісним відео зі звуком.

Організувати відеоспостереження з аудіозвуком можна кількома способами. По-перше, на ринку відеообладнання представлений величезний вибір камер відеоспостереження із вбудованим мікрофоном. Більше того, деякі камери мають динамік, так що можна і передавати звук.

По-друге, можна встановити окремий мікрофон в будь-якому місці приміщення, що охороняється. Найчастіше мікрофон монтується разом із відеокамерою. Такі пристрої можуть використовувати спільне джерело живлення, і не потрібно буде прокладати додаткові дроти.

Також завдяки своїм крихітним розмірам мікрофони для відеоспостереження можна встановлювати приховано і відвідувачі приміщення не знатимуть про існування аудіозапису.

Сама суть охоронного відеоспостереження вимагає від пристроїв високої чіткості та функціональності. Так і мікрофони відеокамери мають широку зону охоплення. Такі мікрофони здатні записувати розбірливу мову незалежно від того, де приміщення знаходяться співрозмовники.

Мікрофони для відеокамер дозволяють значно розширити можливості системи охоронного відеоспостереження. Систему відеоспостереження з мікрофоном можна порівняти з людиною, яка може бачити очима і чути вухами. А ось без мікрофона ми втрачаємо половину даних.

Наприклад, у банку співробітники затіяли змову з метою шахрайства, викрити їх можна лише чуючи, що вони говорять і про що домовляються, а це під силу системі відеоспостереження з мікрофоном. Або ви як власник компанії хочете бути в курсі того, про що говорять ваші підлеглі під час вашої відсутності.

Мікрофони для систем відеоспостереження є спеціальними електроакустичними пристроями, що забезпечують перетворення звукової хвилі на електричну. Мікрофон для відеоспостереження відрізняється від звичайного мікрофона, і має більшу чіткість і чутливість.

Більшість користувачів для організації охоронного відеоспостереження у своєму будинку, квартирі чи офісі купують сучасні багатофункціональні відеокамери із мікрофонами.

Якщо на вашому об'єкті вже є система відеоспостереження, що функціонує, камери в якій не мають вбудованих мікрофонів, то вирішити проблему відсутності аудіозапису ви можете легко - просто купивши потрібну кількість мікрофонів.

Коли ви хочете організувати систему охоронного відеоспостереження для свого будинку чи квартири, то вам не варто заощаджувати на такому функціоналі, як мікрофон. В першу чергу домашнє відеоспостереження з можливістю аудіозапису дозволить користувачам мати всі важливі дані в роботі домашнього персоналу, або ще важливіше няні для дитини.

У нашому інтернет-магазині www.відеокамери.com.ua ми надали великий вибір мікрофонів для систем відеоспостереження різних типів та моделей. Ви можете купити потрібний вам мікрофон або зв'язатися з нашими фахівцями і скористатися професійною консультацією в підборі потрібного пристрою.

Також ми надаємо своїм клієнтам послуги з встановлення мікрофонів та іншого додаткового відеообладнання для системи охоронного відеоспостереження.

 


Ми не продаємо мікрофони і не встановлюємо приховані мікрофони. ТАКІ ДІЇ ЗАБОРОНЕНІ ТА КАРАЮТЬСЯ ЗГОДНО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, продаж або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий рядок.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.

3. Дії, передбачені частиною першою або іншою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотний вред охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

{ Стаття 359 у редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 }